Ako sa naučiť šiť bez pocitu, že to nezvládneš

Online kurz pre tých, ktorí si o sebe myslia, že sú nemehlá. Za pomoci tohoto kurzu jednoducho pochopíš a rozbehneš svoje šitie správne, bez strachu a predovšetkým tak, že sa ti to aj skutočne podarí.

V tom prípade je šitie tá správna terapia pre teba, ktorá ti čas dokáže kvalitne vyplniť. Urobíš so svojim voľným časom niečo zmysluplné a svojej mysli dáš šancu na odpočinok a reset. 

Pri šití sme nútení sústreďovať sa len na jednu vec. Musíme ísť krok za krokom. Je to veľmi meditatívne, čo nám pomáha uvoľniť sa a ujsť od negatívnych myšlienok.

Ak máš sen naučiť sa šiť, urob to.

Všetci máme plno povinností. V práci máme termíny, musíme stihnúť zobrať deti na krúžok, navariť, poupratovať a ktovie čo ešte. Na seba čas nemáme. Svoje sny odkladáme na neskôr, keď toho času bude viac. Ale čas plynie! Nedokážeme si ho kúpiť späť.

Preto je dobré konať ihneď

A čo keby som ti povedala, že naučiť sa šiť nie je až taký zložitý a ťažký proces? Stačí poznať správny postup a a niekoho kto ti poradí. Samozrejme, že to nepôjde ihneď. Je to podobné, ako keď sa napríklad učíš cudzí jazyk. Musíš sa tomu venovať.

Dobrá správa je, že naučiť sa šiť sa dá oveľa skôr, ako hovoriť cudzím jazykom. Niekoľko mojich klientiek je tomu dobrým príkladom. Pri nich som zistila, že to nie je o schopnostiach a šikovnosti. Oni sa jednoducho do šitia zamilovali.

Pre koho je kurz Šijem, pretože môžem určený?

Tento online kurz sme pripravili tak, aby pomohol predovšetkým tej skupine ľudí, ktorí sa niekde v kútiku duše túžia naučiť šiť, ale zápasia z rôznymi prekážkami. Zo skúsenosti ale viem, že tou najväčšou z nich je strach. Tie ostatné prekážky sú od neho odvodené 🙂

Keď patríš do tejto skupiny, budeš mať z tohoto kurzu viac než úžitok. Okrem informácií a praktických ukážok si odnesieš aj dávku energie ísť do akcie. Zistíš, že šitie nie je jadrová fyzika.

Cesta ktorú ti ponúkam je rokmi overená a zafungovala stovkám mojich klientov. Dnes sú schopní ušiť si jednoduché olečenie pre seba, či pre svoje deti. Veľká väčšina sa šitiu venuje aktívne a ich úspechy obohacujú aj mňa.

Vieš ako sa naučíš šiť najrýchlejšie? Tak, že budeš postupovať pomaly. Preto na teba na začiatku dohliadnem a lekcie ti uvolním po častiach. 

Ako kurz prebieha a čo je jeho obsahom?

Online kurz ŠIJEM, PRETOŽE MÔŽEM je zložený z 7. lekcí. Témy jednotlivých lekcií som vybrala zo skúsenosti v mojej škole šitia. Presne totiž viem, s čím ľudia zápasia a čo im často nie je jasné a pritom najviac milujem ich nadšené „ahaaaa!“ 

A práve tieto aha momenty sú spracované a zvýraznené, pretože to sú tie body, kde sa môžeš zaseknúť. 

Kurz je koncipovaný ako štvortýždňový. Každý týdeň v piatok večer uvolníme 1 lekciu a štvrtý týždeň uvolníme ostávajúce 4. Cez výkend môžeš naučené uviesť do praxe.

Ide o to, naučiť sa šiť postupne a nepoznám žiadneho človeka, ktorý by odolal pokušeniu chcieť vedieť všetko naraz, teraz a hneď. V konečnom dôsledku takýto prístup zabíja motivaciu a počiatočné nadšenie skoro vyhasne. 

Kurz ŠIJEM, PRETOŽE MÔŽEM začíná 17.1.2020. 

Obsah:

1. Pred tým, ako začneš

Potrebuješ sa zoznámiť s prostredím a zo spôsobom, ako tento kurz používať. Zároveň spoznáš svoj šijací stroj a naučíš sa ho skrotiť, aby ťa poslúchal.

2. Prvá lekcia je o šití rovno

Aké by to však bolo, keby sme si pritom niečo neušili. Bola by to nuda. Preto si ušijeme niečo jednoduché. Bude to poťah na vankúš a zažiješ prvý pocit úspechu. 

3. Nacvič si naučené

Šiť rovno si treba poriadne nacvičiť. Uši si nákupnú tašku, ktorú budeš hrdo nosiť. Len sa nikomu nepriznaj, že je to tvoja práca, lebo všetci budú chcieť, aby si ju ušila aj im.

4. Na tretej lekcii trochu pritvrdíme

Ušijeme si kozmetickú taštičku so zipsom. Nemusíš sa báť, naučila som to stovky mojich klientov. Vo videu je všetko vysvetlené a dôležité body zvýraznené filmovými efektami. Tvoje okolie neuverí. Kľudne prijímaj komplimenty:)

5. Uši hračku a trénuj oblúčiky

Táto lekcia je nesmierne dôležitá a nie je dobré ju vynechať. Odmenou ti bude pekná hračka a príjemný pocit, že sa ti opäť niečo podarilo.

5. Uši hračku a trénuj oblúčiky

Táto lekcia je nesmierne dôležitá a nie je dobré ju vynechať. Odmenou ti bude pekná hračka a príjemný pocit, že sa ti opäť niečo podarilo.

Tvoja lektorka

Adriana Capková

celý život sa vášnivo venuje šitiu. A keď nešije, tak o šití premýšľa 🙂 Šiť sa pritom naučila celkom sama, takže je sama príkladom toho, že sa to dá. Svoje sebavedomie však nadobudla až vtedy, keď sa jej práca objavila na mólach prehliadok, dokonca aj v jednej z televíznych relácii. Dovtedy si totiž myslela, že ešte stále nevie dosť.

Teraz pomáha ľuďom z vášňou naučiť sa šiť vo svojej škole šitia a infikuje ich svojim neutíchajúcim nadšením. Nečudo, že sa väčšina jej klientiek šitiu venuje dlhodobo. Keď toto vidím, musel som zmeniť svoj názor, že ľudia o šitie v dnešnej dobe nemajú záujem. Sám vidím, že to nie je pravda.

Mikuláš Capko 

Čo od kurzu môžeš očakávať?

Získaš:

Čo sa naučíš?

Tieto kroky nie je možné preskočiť. Preto si z toho urob zábavu a ihneď si niečo uši. Aj keď to možno nebude najkrajšie na svete, to vôbec nevadí. Nezabudni, že párať sa potrebuješ tiež naučiť.

Cena kurzu

Bežné kurzy šitia prebiehajú offline, behom ktorých sa lektori pokúšajú odovzdať čo najviac svojich znalostí. Klienti potom majú pocit, že je príliš málo času na vstrebanie informácií. Výhoda online kurzu je práve v tom, ži si ho zastavíš, kedykoľvek to budeš potrebovať.

Pri výrobe kurzu som si ale uvedomila, že naučiť sa šiť oblečenie je cieľ väčšiny mojich klientov. A preto som do môjho kurzu zaradila aj tieto lekcie. Samozrejme to nebudú lekcie na svadobné šaty 🙂 Budeme postupovať pekne strategicky…

Nedávalo by zmysel takéto množstvo informácií predávať za príliš vysokú cenu. Chcem, aby sa šiť naučilo čo najviac ľudí, ako to bolo voľakedy, keď ešte šitie neumieralo. Preto sme cenu stanovili na 168 €.

168 eur

4200 Kč

Nakoľko kurz teraz vyrábame ako včeličky, rozhodli sme sa ho ponúknuť v 1. vlne za predpredajovú cenu a ty si môžeš v roku 2020 začať plniť svoj sen. 

Nauč sa využívať voľné chvíle kvalitne

Sleduješ ďalšie nezmyselné video, čítaš ďalší nič nehovoriaci príspevok na sociálnych sieťach? Toto robíme všetci. Tento zdanlivý spôsob relaxácie je ale v skutočnosti len prázdne miesto v našom živote. Šitím robíš so svojim voľným časom niečo zmysluplné a svojej mysli dávaš šancu na odpočinok a reset.

Bonusy ku kurzu

1. Online tréning

Ako si správne zobrať miery aby ti tvoje oblečenie správne sadlo.

Cena: 15 Eur

2. Online tréning

Ako používať Burdu a nestratiť sa v nej.

Cena: 15 Eur

3. Online tréning

Ako strih prispôsobiť svojej postave, aby to už konečne vyzeralo tak ako má.

Cena: 15 Eur

Mentoring

Uvedomujem si, že neexistuje univerzálna metóda učenia, ktorá funguje každému. Môže sa stať, že niečomu neporozumieš. Keď sa zasekneš, budem tu aby sme to znova naštartovali. 

Cena: 25 Eur/hod.

Zľava na kurzy

Verím, že ťa šitie začne baviť a budeš sa chcieť zdokonaľovať. Moje kurzy pre pokročilých budú pripravené ti v tom pomôcť. Na jeden z nich budeš mať možnosť uplatniť si zľavu:

30%

Často kladené otázky

Bude online kurz fungovať?

Niektorí ľudia už skúšali online kurzy a nefungovali im. Ja však viem, že to nie je o spôsobe získavania informácií ale o ich kvalite. Online kurz môže byť tým najvýkonnejším a najpohodlnejším spôsobom ako sa naučiť šiť.

Ale ako je to možné, že tieto kurzy nefungujú? Kde je ten pes zakopaný?

Najväčšie chyby kurzov ktoré nefungujú sú, že nedokonale vysvetľujú detaily a človek sa v určitom bode zasekne a keď nedokáže pokračovať, stratí motiváciu. 

Online kurz bude fungovať iba vtedy, keď ťa povedie z bodu A – keď nevieš šiť, do bodu B – keď budeš mať zvládnuté techniky, za pomoci ktorých sa vieš posunúť aj na náročnejšie projekty.

Bude to fungovať každému, kto sa pri tom bude baviť. 

Veľmi dobre si uvedomujem, že každý kto sa chce učiť šiť, túži po tom naučiť sa šiť oblečenie. Tento kurz ťa práve k tomuto cieľu nasmeruje.

Čo ak som drevo?

Niektorí ľudia ľudia si to o sebe myslia a často sa ma túto otázku pýtajú. Ja som ale na svojich kurzoch ešte žiadne drevo nestretla. Keď z teba upadne strach, bude sa ti dariť.

Aký šijací stroj je najlepší?

Najlepší je ten, ktorý máš. Nezaťažuj sa touto otázkou. Keď ťa šitie začne baviť, nájdeš spôsob ako si zabezpečiť lepší. Potom už nebudeš potrebovať žiadnu radu, lebo budeš vedieť čo chceš.

Nemám čas sa šitiu venovať

Myslíš, že keď napríklad v sobotu nebudeš mať navarené, niečo zvláštne sa stane? O desať rokov si to nikto nebude pamätať. Ale to, že si nesplníš svoj sen, ťa bude o desať rokov veľmi trápiť.

Bojím sa, že to nezvládnem

Možno budeš mať trochu strach. „Čo ak sa mi nebude dariť… Je to pochopiteľné. Ale… Spomeň si, ako sa deti učia plávať, či bicyklovať. Podarí sa im to iba vtedy, keď strach prekonajú.

Pre koho je videokurz určený?

Pre kohokoľvek , kto chce naplno využiť všetky benefity, ktoré nám šitie ponúka. Pre tých, ktorí to zo šitím myslia vážne, chcú sa mu venovať a využívať ho v praxi.

Pre koho nie je vhodný?

Pre ľudí, ktorí očakávajú zázračnú metódu, vďaka ktorej sa naučia šiť za dva týždne. Takéto metódy neexistujú, aj keď je internet plný takýchto stránok. Učenie sa šiť si vyžaduje energiu, ako každé iné učenie.